O mně 

Jsem kosmetička, make-up artistka a certifikovaná lektorka obličejové jógy. Pomáhám ženám na jejich cestě ke krásné, zdravé  a mladistvě vypadající pleti.

V osobním životě jsem maminkou dvou dcer, milovnicí zvířat a vášnivou cestovatelkou. 🙂

Toužíte po krásné, zdravé a mladistvě vypadající pleti? Chcete se lépe orientovat v oblasti péče o pleť a najít ty nejlepší kosmetické přípravky přímo pro sebe? Chcete se naučit vkusně nalíčit pro všední dny nebo se chystáte zazářit na večírku? Jste vyznavačkou přirozených metod omlazení obličeje? Pokud zní vaše odpověď ano, alespoň na jednu z těchto otázek, jsem tu pro vás a moc ráda vám na této cestě podám pomocnou ruku a naučím vás vše potřebné. 

Učím ženy jak se starat o svou pleť. Jak si zvolit správné přípravky s ohledem na typ a stav pleti. A hlavně v jakém pořadí a jak se dané přípravky správně používají. Ze své praxe kosmetičky vím, že je pro mnoho žen v dnešní době problém se zorientovat v nepřeberném množství výrobků. 

Klientky často neumí správně určit svůj typ pleti a mají problém i s tím, jak a kdy se co používá. Díky tomu se jim ani přes značné investice do výrobků nedaří mít pokožku dle představ. Svým klientkám vybírám péči šitou na míru pro jejich pleť a učíme se spolu i pravidelné beauty rituály, které jsou pro úspěch nezbytné. 

Miluji přirozené a nude líčení, ale nebráním se ani něčemu divočejšímu. U líčení je důležité, aby se v něm žena cítila příjemně. Nejsem vyznavačkou dnešního trendu, kdy se ženy a dívky snaží ze sebe udělat někoho jiného. Mnoho vrstev make-upu a přehnané konturování sice vypadá hezky na sociálních sítích, ale běžně se nosit nedá. Na fotku určitě ano, ale mnohem důležitější je umět na sobě líčením zvýraznit své přednosti a neupozorňovat na nedokonalosti. Přesně to učím i své klientky. 

Jsem vyznavačkou přirozených metod omlazování obličeje, jakými jsou procvičování obličejových svalů, masáže, baňkování a tejpování. Pravidelnou péčí se dají zjemnit vrásky, zpevnit kontury a docílit mladistvějšího vzhledu. Navíc jsou tyto metody vhodné pro každého bez ohledu na věk.

Ale pozor, nic není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Jelikož všechno souvisí se vším, je třeba si uvědomit, že i pleť je závislá na celé řadě vnějších a vnitřních faktorů. Často je nutné se zaměřit i na zdravotní stav, hormonální rovnováhu, stravu a neméně potřebné je i naučit se relaxovat a odpočívat!

Nebojte se, pokud máte touhu a odhodlání, tak vše hravě zvládnete. 

Nakonec malé upozornění: Zdravá a krásná pleť opravdu není pro každého, cesta k ní nemusí být vždy jednoduchá, je to hlavně o disciplíně, pravidelnosti a musíte opravdu chtít!!!

Pokud s vámi něco zarezonovalo, tak budu ráda pokud mě začnete sledovat. Budu se moc těšit na všechny, které se rozhodnete do toho jít se mnou. 

S láskou Eva V. Vrkoslavová  

Kosmetika:

Depilace:

Řasy a obočí:

Líčení a vlasy:

Přirozené metody omlazení obličeje: